/Files/images/досягнення.jpg

Досягнення вчителів за 2022/2023 навчальний рік

Участь учнів школи у конкурсі-захисті робіт МАН України:

захист трьох робіт у наукових секціях - "Хімії та біології", "Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства".

Участь в обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної праці презентують":

Вчитель інформатики Купріянова І.К., робота «Особливості застосування освітніх онлайн-ресурсів на уроках інформатики під час змішаного та дистанційного навчання» - Диплом І ступеня.

Вчитель інформатики Купріянова І.К.:

· Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області у 2022 році , номінація «Колаж», Диплом І ступеня.

Друковані роботи вчителів в журналі "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" та на сайті ТОВ "Всеосвіта": Купріянова І.К., Голоденко Л.А., Колганова М.А., Кондратенко О.М., Лебединець О.В., Сіліна М.Е., Чорноіванова С.П.